O nas

Firma ATME istnieje na rynku od 2000r. budując solidną pozycje na rynku. Oferujemy kompleksową realizacją robót budowlanych związanych z budową i remontami instalacji elektrycznych i niskoprądowych.

Zajmujemy się kosztorysowaniem i wykonywaniem nowoczesnych instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów automatyki. Przeprowadzamy po montażowe i okresowe pomiary elektryczne oraz obsługujemy firmy, instytucje i podmioty prywatne w zakresie szeroko pojętej energetyki i elektryki, instalacji odgromowych oraz teletechniki i automatyki.

Naszym klientom przedstawiamy sprawdzone rozwiązania, które pozwalają na zoptymalizowanie istniejących systemów pod względem kosztów eksploatacji i funkcjonalności. Kadra pracowników to zespół ludzi, którzy mają wieloletnie doświadczenie podczas realizacji nowych oraz modernizacji starych instalacji.

Dbamy o jakość wykonywanych instalacji. Zlecane prace wykonujemysą terminowo, profesjonalnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną, jak również w zgodzie z obowiązującymi przepisami i normami.

PARTNERSTWO I WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z renomowanymi producentami oraz dostawcami, którzy oferują produkty najwyższej jakości, oraz sprawdzone i nowoczesne materiały, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją wykonania usługi na najwyższym poziomie.